دانلود درایور کانن

  1. خیالتان راحت، دانلود کنید ، ما پشتیبان شما هستیم

    دوستان گرامی تیم کارشناسی سایت وب سایت چی پشتیبان دایمی وب سایت هایی است که شما از سایت دانلود کرده اید ، و در صورت نیاز لحظه به لجظه شمارا در نصب وب سایت همراهی خواهد کرد ، پس از دانلود در صورت نیاز به شماره 09399551082 در تلگرام پیام بفرستید تا مشکلاتتان را لحظه به لحظه بررسی نماییم .از لینک های زیر می توانید برای دانلود وب سایت مورد نظرتان استفاده نمایید.

  

کاربران عزیز برای دانلود درایور پرینترهای کانن مربوط به پرینتر خودتان لطفا روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود درایور پرینترهای کانن

شرکت کانن   پرینترهای زیادی وارد بازار کرده است ،  پرینترهای شرکت کانن از دو نوع لیزری و جوهر افشان هستند .  هر  پرینتر کانن دارای یک سی دی که به آن درایور پرینتر کانن می گویند می باشد .

دلیل استفاده از درایور کانن این است که برای نصب یک پرینتر روی سیستم حتما به درایور کانن نیاز داریم ، زیرا بدون درایو کانن سیستم نمی تواند تشخیص دهد که چی سخت افزاری به آن نصب شده است . در واقع وقتی هر سخت افزاری بع غیر از پرینتر نیز قرار است روی سیستم نصب شود حتی باید دارای یک سی دی برای شناسایی آن سخت افزار به سیستم باشد ، هر درایور دارای اطلاعاتی است که پرینتر مربوطه را به سیستم شناسایی می کند ، شرکت کانن علاوه بر متخصصات تولید پرینتر کانن دارای مهندسین برنامه نویسی هستند که توانسته است اطلاعات مربوط به پرینتر را که برای شناسایی به سیتم نیاز است کد نویسی کرده و آنها را داخل یک سی دی بریزند و این سی دی که همان درایور پرینتر کانن است کمک می کند تا پرینتر کانن در سیستم نصب شود .

هر پرینتر کانن فقط یک درایور ندارد ، دلیل آن این است که سیستم عامل های بسیاری وجود دارد که می تواند روی یک سیستم نصب شود . سیستم عامل هایی مانند ، ویندوز ایکس پی ، ویندوز 7 ، ویندوز 8 ، ویندوز 10 ، ویندوز ویستا ، لینوکس ، مک ، و...

اکثر ویندوزها همدیگر را پشتیبانی میکنند ، البته ویندوزی مثل ویندوز 10 با بسیاری از پرینترها سازگاری ندارد ، اما به طور مثال درایور پرینتر کانن ای که برای ویندوز در نظر گرفته ایم هیچ وقت روی سیستم عامل مک یا لینوکس نصب نخواهد شد .

به همین خاطر برنامه نویسان شرکت کانن مجبور شدند درایور پرینترهای کانن را برای تک تک ویندوز ها و یا سیستم عامل ها به صورت جداگانه برنامه نویسی کنند ، حال کاربران باید بسته به نوع سیستم عامل خود باید درایور مربوط به خود را پیدا کنند و نصب کنند .

البته نکته دیگری که باید به آن اهمیت دهیم این است که هر سیستم عامل ویندوزی دارای دو نسخه 64 بیتی و 32 بیتی هستند ، فرض بر این بگیریم که کاربران درایور پرینتر کانن مربوط به ویندوز خود را دانلود کرده اند کافی نیست ، آنها باید دقت کنند . که  نسخه ویندوز آن ها 32 بیتی است یا 64 بیتی  سپس درایور پرینتر کانن مربوط به نسخه سیستم عامل خودشان را دانلود و نصب نماییند .

کاربران عزیز اگر در پیدا کردن  نسخه ویندوز خودشان دارای مشکل هستند فقط کافی است آیکون مای کامپیوتر خود را پیدا کنند روی آن کلیک راست کرده و گزینه پراپرتیس را انتخاب نماییند . همانند شکل زیر متوجه می شوند که ویندوز آنها64 بیتی است یا 32 بیتی  

دانلود درایور کانن

به شکل بالا نگاه کنید با دو فلش مشخص کرده ایم که یکی از آنها نشان می دهد که ویندوز ما از چه نوعی است که در عکس مشخص است ویندوز از نوع ویندوز 8 می باشد ،  و در فلش پایینتر مشخص است که نسخه ویندوز از نوع 32 بیتی است ، حال اگر سیستم عامل شما با مشخصات زیر باشد باید چه کنید ؟

خب بسیار واضح است که باید مدل پرینتر خود را بدانید دقت داشته باشید که نام کانن مدل پرینتر نیست هر پرینتر کانن دارای یک نام لاتین منحصر به فرد است که به آن مدل پرینتر می گویند و شما باید از سایت درایور چی به دنبال دانلود درایور پرینتر کانن ویندوز 8 نسخه 32 بیتی بگردید .

در سایت درایور چی تمامی پرینتر های کانن قابل پشتیبانی است و درایور تمامی پرینترهای کانن در تمامی سیستم عامل ها و نسخه های مختلف در این سایت قرار دارد .

سوالی که شاید برای شما پیش بیاید این است که چرا باید درایور پرینتر کانن را دانلود کنیم ؟

 

درایور پرینترهای کانن

قطعا همانند شکل بالا J خودتان سریع پاسخ خودتان را خواهید یافت . فرض بر این بزاریم که هنگام خرید پرینتر کانن در جعبه هر پرینتر  درایور پرینتر کانن مربوطه در آن قرار دارد ، آیا سی دی درایور پرینتر کانن ای که در سال های گذشته خریداری کرده اید احتمال دارد گم کرده باشید ؟

آیا احتمال این وجود دارد درایوری که شما دارید برای ویندوز سیستم شما مناسب نباشد ؟

آیا احتمال این وجود دارد درایور شما که درون سی دی است ویروسی نشده باشد و سیستم شمارا خراب نکند ؟

آیا احتمال این وجود دارد که بعد از خرید پرینتر یک سیستم عامل جدیدی امده باشد و شما دلتان بخواهد که پرینترتان را روی آن سیستم عامل نصب کنید ؟ آیا درایور پرینتری که دارید می تواند قابل پشتیبان در آن سیستم عامل باشد ؟

تمام سوالات بالا نشان می دهد که شما نیاز به دانلود درایور پرینتر canon مربوط به مدل خودتان را از سایت مرجع دانلود درایور های پرینتر کانن که سایت درایور چی می باشد دارید .

در صفحه ای که در زیر می توانید روی آن کلیک کرده و وارد آن شوید صفحه ای است که تمامی درایور های کانن را پشتیبانی می کند و شما با کلیک بر روی درایور پرینتر مربوط به خودتان می توانید ، وارد بخش اختصاصی محصول مورد نظرتان شده و درایور پرینتر کانن آن را دانلود نمایید .

برای دانلود درایور پرینتر کانن مدل مربوط به پرینترتان روی لینک زیر کلیک کنید .

دانلود درایور پرینترهای کانن

دقت داشته باشید که وقتی وارد صفجه دانلود درایور پرینترهای کانن می شوید حتما از بین محصولاتی که قابل مشاهده هستند ، به دنبال پرینتر خودتان بگردید ، بعد از اینکه پرینتر خودتان را پیدا کردید روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه اختصاصی مربوط به پرینتر خودتان شوید . در آن بخش به راحتی میتوانید از بخش توضیحات یا از منوی سمت راست درایور پرینتر کانن مربوط به خودتان را دانلود نمایید .

نکته اگر مراحل دانلود درایور پرینتر را به خوبی به اتمام رساندید می توانید در صورت داشتن ایراد باشماره 09399551082 از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید و مشکلات خودتان را بپرسید .

امیدوارم به کمک این مقاله جامع توانسته باشم کمک کوچکی به شما کرده باشم .

  • ادمین
  • 1
  • +1000
  • 4/18/2019 12:34:52 AM
برچسبها
 ارسال نظر
نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد .
کاربر گرامی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد .
 


 
امتیاز مطلب
 دیدگاه کاربران

کلیه حقوق متعلق به وی سایت وب سایت چی می باشد