دانلود درایور اپسون

  1. خیالتان راحت، دانلود کنید ، ما پشتیبان شما هستیم

    دوستان گرامی تیم کارشناسی سایت وب سایت چی پشتیبان دایمی وب سایت هایی است که شما از سایت دانلود کرده اید ، و در صورت نیاز لحظه به لجظه شمارا در نصب وب سایت همراهی خواهد کرد ، پس از دانلود در صورت نیاز به شماره 09399551082 در تلگرام پیام بفرستید تا مشکلاتتان را لحظه به لحظه بررسی نماییم .از لینک های زیر می توانید برای دانلود وب سایت مورد نظرتان استفاده نمایید.

 

دانلود درایور اپسون

کاربران عزیز  از شما متشکریم که وارد سایت درایور چی شده اید ، تا درایور اپسون را برای دستگاه خود دانلود نمایید . کاربران عزیز سایت درایور چی ، برای دانلود درایور های اپسون لطفا روی لینک زیر کلیک فرمایید . سپس در صفحه ای که باز می شود نوع دستگاه خودتان را مشخص کنید ، مثلا اگر دستگاه شما پرینتر است وارد بخش دانلود درایور پرینترهای اپسون شوید و یا اگر اسکنر است وارد بخش دانلود درایور اسکنرهای اپسون وارد شوید .

لینک دانلود درایور اپسون

کاربران عزیز هر درایوری که از سایت درایور چی دانلود می شود ، شامل گارانتی است به طوری که پس از دانلود در صورت ناتوانی از نصب شما عزیزان با کارشناسان سایت درایور چی با شماره تلفن 09399551082 تماس حاصل فرمایید . تا این عزیزان شمارا راهنمایی های دقیقی انجام دهند . و حتی در صورت نیاز به سیستم شما متصل شده و مراحل دانلود درایور اپسون را برای شما انجام دهند .

کاربران عزیز لینک هایی که برای دانلود درایور اپسون در هر مدلی استفاده شده است تمامی لینک هایی است که از طرف شرکت اپسون وارد بازار شده و درایورهای که سایت درایور چی برای دانلود قرار داده است آخرین ورژن درایور اپسون پرینتر شما می باشد  .

کاربران عزیز وفتی میخواهید دانلود درایور اپسون برای  دستگاهتان را انجام دهید باید به نکات زیر توجه کنید

1-   باید دقت داشته باشید که سیستم عامل شما از چه نوعی می باشد به طور مثال ویندوز است اگر ویندوز است از چه نوعی است آیا ویندوز 7 است یا 8 یا 10 ؟ آیا سیستم عاملتان لینوکس نیست ؟ مک نیست ؟

2-   نسخه ویندوزتان چند بیتی است 32 بیتی است یا 64 بیتی ؟

مواردی که ذکر شد برای دانلود درایور اپسون بسیار بسیار مهم است زیرا برنامه نویسان شرکت اپسون برای اینکه بتوانند رضایت تمامی مشتریان خود را داشته باشند  برای هر پرینتر اپسون درایور های متعددی برای سیستم عامل های مختلف  ، ویندوز های مختلف و نسخه های مختلف نوشته اند .  تا شما کاربران عزیز بتواننید به راحتی درایور پرینتر اپسون خود را دانلود نمایید و روی سیستم خود نصب کنید .

اگر کاربری به اشتباه درایور اپسون برای یک سیستم عامل دیگر را دانلود نماییند و نصب کنند احتمال اینکه جواب بدهد 5 درصد است و بجایی که دردسرتان را رفع کنید دردسرتان را بیشتر کرده اید .

چون وقتی روی هر سیستمی درایور اپسون به صورت اشتباهی نصب شده باشد ، ابتدا باید آن درایور را پاگ گنیم و سپس درایور درست را نصب کنیم .

اگر پرینترهای اپسون را بدون درایور آن بخواهیم روی سیستم نصب کنیم سیستم هیچ وقت این اجازه را به ما نمی دهد . زیرا برای شناسایی هر پرینتر روی سیستم حتما باید درایور آن روی سیستم نصب شده باشد .

در واقع درایور های اپسون و یا هرشرکت دیگری نرم افزاری هستند که باعث می شوند پرینتر مربوطه را به سیستم بشناسانیم.

تمامی درایور های سخت افزار های مختلف در بخش device manage قرار دارند ، برای ورود به این بخش روس  my computer کلیک راست کرده و گزینه manage را انتخاب نمایید . در آن بخش شما می توانید ببینید که آیا درایور پرینتر اپسون شما نصب شده است یا اخیر ، اگر درایور شما نصب شده باشد شکل درایور بدون هیچ علامتی نشان داده می شود ، اگر نصب نشده باشد و یا با ایراد نصب شده باشد شکل علامت تعجب در مقابل پرینتر شما نشان داده می شود .

کاربران عزیز دانلود درایور اپسون و حتی مراحل نصب آن بسیار سنگین نیست ، شما به راحتی می توانید این کارها را انجام دهید ، از مرحله دانلود درایور تا مرحله نصب آن هرکجا که ایراد داشتید می توانید از کارشناسان سایت درایور چی بپرسید .

اگر پرینتر شما  برند کانن است به راحتی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید و وارد لینک دانلود درایور کانن شوید .

لینک دانلود درایور کانن

  • ادمین
  • 1
  • +1000
  • 4/19/2019 10:20:26 AM
برچسبها
 ارسال نظر
نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد .
کاربر گرامی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد .
 


 
امتیاز مطلب
 دیدگاه کاربران

کلیه حقوق متعلق به وی سایت وب سایت چی می باشد