دانلود درایور پرینترهای canon lbp6030b

  1. خیالتان راحت، دانلود کنید ، ما پشتیبان شما هستیم

    دوستان گرامی تیم کارشناسی سایت وب سایت چی پشتیبان دایمی وب سایت هایی است که شما از سایت دانلود کرده اید ، و در صورت نیاز لحظه به لجظه شمارا در نصب وب سایت همراهی خواهد کرد ، پس از دانلود در صورت نیاز به شماره 09050394454 در تلگرام پیام بفرستید تا مشکلاتتان را لحظه به لحظه بررسی نماییم .از لینک های زیر می توانید برای دانلود وب سایت مورد نظرتان استفاده نمایید.

 

دانلود درایور پرینترهای canon lbp6030

سایت درایور چی تمام درایور های قابل پشتیبانی پرینتر کانن  مدل lbp6030b  را برای شما قرار داده است .

درایور پرینتر canon lbp6030b در بخش های زیر قابل دانلود می باشد

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوز10 نسخه 32 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوز10 نسخه 64 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوز8 نسخه 32 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوز8 نسخه 64 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوز7 نسخه 64 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوز7 نسخه 32 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوزVista نسخه 32 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوزVista نسخه 64 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوزXP نسخه 32 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر canon 6030b ویندوزXP نسخه 64 بیتی

 

 

در هر دو بخش ویندوز های 32 بیتی و 64 بیتی قابل دانلود می باشد که شما می توانید از منو سمت راست آن ها را دانلود نمایید .

 

     نقد و بررسی پرینتر کانن lbp6030b

پرینتر کانن مدل LBP6030  که توسط شرکت canon به وجود آمده است برای کارکرد در خانه بسیار مفید است این محصول دارای ویژگی های زیادی می باشد که شامل مواردی همچون ضرفیت کم کاغذ در سینی ، سرعت پایین  است و نمی تواند به صورت دورو چاپ کند . اما نکته های مثبت فراوانی هم نیز دارا می باشد . پرینتر کانن مدل LBP6030 بسیار ضریف و کوچک می باشد که باعث می شود فضای کمی از محیط منزل یا کار را اشغال کند .  این پرینتر کانن بی رقیب نیست و در برند های مختلف رقیبی همچون با سرعت بالاتر و قیمت کمتر نیز دارد اما نکته مثبت این پرینتر به سایر رقبا این است که ضرفیت کاتریج این پرینتر بالا می باشد . شما کاربران عزیز اگر دنبال پرینتر خوب می گردید باید بسیاری از پرینترهارا با هم مقایسه کنید . و فاکتورهای خود را بسنجید . فاکتورهایی همچون قبمت ، سرعت و نحوه کارایی خودتان .
دانلود درایور پرینتر کاننlbp6030

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم پرینتر 6030 ضرفیت کمی دارد و دلیل اصلی اینکه ضرفیت این پرینتر پایین است این است که سینی کوچکی برای کاغذ در این پرینتر تعبیه شده است  . ذکر کردیم که این پرینتر برای مصارف خانگی در نظر گرفته شده است ، به همین خاطر است که باید ضرفیت این پرینترها کوچک باشد .

مصرف استفاده پرینتر LBP6030  به طور روزانه 150 برگه است ، طبیعی است که کسی در منزل بیش از 150 برگه در روز مصرف نمی کند . به خاطر همین این پرینترها برای مصارف خانگی بسیار مفید هستند .

پرینتر کانن مدل LBP6030   در هر دقیقه به طور میانگین 18 صفجه چاپ می کند .  البته لازم به ذکر است سرعتی که گفته شد حداکثر سرعت این پرینتر است و گاها احتمال اینکه اینکه پرینتر کانن مدل LBP6030   گمتر از 18 برگ در هر دقیقه را چاپ کند بسیار زیاد است . دلایلی همچون چاپ اشگال گرافیکی و چاپ عکس باعث می شود سرعت چاپ پرینتر canon مدل LBP6030   پایینتر بیاید . سرعت ذکر شده از طرف شرکت کانن به خاطر این است که بتوانیم مقیاس مناسبی بین پرینترهای مختلف کانن داشته باشیم وگرنه دقیق دقیق نیست .  جدا از این ها وقتی یک پرینتر دستور چاپ را صادر می کند . مدت زمانی طول می کشد که دستگاه پردازش را انجام دهد و شروع به چاپ کند که همین موضوع نیز مورد سنجش قرار نگرفته است و زمان اعلام شده از زمانی است که پرینتر شروع به چاپ نماید .

دانلود درایور کانن
کیفیت چاپ در پرینترهای
canon مدل LBP6030   بسیار بالا نیست و جزو رده های پایین شرکت کانن قرار دارد اما برای چاپ متن قابل قبول است خوشبختانه در پرینترهای لیزری کانن کیفیت چاپ پایین نیز در متن ها قابل قبول است . زیرا با جشم معمولی نمیتوان متوجه شد که کیفیت این محصول پایین است .

نمایندگی کانن
اگر پرینتر کانن مدل
LBP6030    را برای چاپ تصاویر و اشکال هندسی می خواهید . باید بگویم که اگر کار شما بسیار حرفه ای است و میخواهید تمام ریزکاری ها در تصاویر چاپ شود . باید بگویم که انتخاب درستی انجام نداده اید . ولی اگر کار شما خانگی و یا تجاری غیر حرفه ای است می توان گفت که انتخاب شما درست است زیرا پرینتر کانن مدل LBP6030    کیفتش در حدی نیست که شمارا نا امید کند . پرینتر کانن مدل LBP6030    در حدی است که شما برای چاپ اسلایدهای پاورپوینت آن را مناسب بدانید . حتی کیفیت چاپ عکس در این نوع پرینتر در حدی است که بتوان از عکس های چاپ شده توسط این پرینتر برای وب سایت استفاده نمود . البته بهتر است چاپ تصاویر برای اینترنت محدود باشد و از تمام صفحه برای چاپ تصاویر اینترنتی استفاده نکنیم . چون تصویری که این پرینتر نشان می دهد . مثل تصاویری است که در روزنامه نشان داده می شود .

در هر نوع پرینتر هزینه ی نهایی محاسبه شده برای چاپ یک تصویر وابسته به مشتری آن تصویر است و با هدف خاصی طراحی می شود . اما پرینترها می توانند کارهایی را که برای آنها برنامه ریزی نشده نیز انجام بدهند . اما قطعا خروجی گار کیقیت مناسبی نخواهد داشت و مورد قبول واقع نخواهد شد .

. فراموش نکنید که به‌منظور کاهش هزینه‌های تولید محصول و درنتیجه قیمت نهایی، هر کالا کاربری مخصوص خود را دارد و برای هدف خاصی طراحی شده است. بااین‌حال تقریباً هر پرینتری قادر است عملیاتی را که برای آن طراحی نشده است را هم انجام دهد، منتها نتیجه‌ی نهایی چندان چنگی به دل نخواهد زد.

وقتی یک برگه فرایند چاپ را انجام  می دهد . شامل هزینه های همچون شارژ کاتریج قیمت برگه و.. می شود . پرینتر کانن مدل LBP6030   جزو ارزان ترین پرینترها نیست اما قیمت آن مناسب است .

دانلود درایور کانن
در آخر باید ذکر شود که پرینتر کانن مدل 
LBP6030    جزو محصولات معمولی شرکت کانن می باشد .پرینتری که به جز اندازه کوچک ویژگی های خاص دیگری ندارد . و تنها مزیت این پرینتر نسبت به پرینترهای دیگر همان ضرفیت کوچک آن است . که برای کاربران بسیار مهم است مخصوصا کاربران خانگی ، زیرا با اشغال کردن فضای کمتر باعث می شود نظم خوبی به خانه و یا محل کار بدهد ، سرعت چاپ این محصول با محصولات دیگر شرکت کانن بسیار فرقی ندارد هرچند که محصولات رقیب در سرعت کمی بالاتر می باشد . کیفیت چاپ این محصول برای مصارف خانگی و کارای تجاری غیر حرفه ای مناسب است اما اگر کارتان بسیار حرفه ای است و نیاز به کارهای با کیفیت بالا نیاز دارید این پرینتر مناسب نیست .

از معایب بسیار مهمی که در این نوع پرینتر به وضوع به چشم میخورد این است که به صورت دورو نمیتوانیم چاپ کنیم . البته لازم به ذکر است یکی از دلایلی که قیمت این نوع پرینتر بسیار بالا نیست همین نیز می باشد .

در کل پرینتری است که برای مصارف خانگی مفید است . و اگر کارتان بسیار حرفه ای نیست انتخابتان درست است تبریک می گوییم .

 

  • ادمین
  • 1
  • +1000
  • 4/16/2019 12:29:18 AM
برچسبها
 ارسال نظر
نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد .
کاربر گرامی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد .
 


 
امتیاز مطلب
 دیدگاه کاربران

کلیه حقوق متعلق به وی سایت درایور چی می باشد