دانلود درایور پرینتر Epson L1300

  1. خیالتان راحت، دانلود کنید ، ما پشتیبان شما هستیم

    دوستان گرامی تیم کارشناسی سایت وب سایت چی پشتیبان دایمی وب سایت هایی است که شما از سایت دانلود کرده اید ، و در صورت نیاز لحظه به لجظه شمارا در نصب وب سایت همراهی خواهد کرد ، پس از دانلود در صورت نیاز به شماره 09050394454 در تلگرام پیام بفرستید تا مشکلاتتان را لحظه به لحظه بررسی نماییم .از لینک های زیر می توانید برای دانلود وب سایت مورد نظرتان استفاده نمایید.

 

دانلود درایور پرینتر Epson l1300

سایت درایور چی  در این مقاله درایور های پرینتر اپسون مدل l1300 را قرار داده است  این درایور ها در بخش های زیر قابل پشتیبانی است که شما عزیزان در قیمت درایور های این محصول می توانید درایور مورد نظر خود را دانلود نمایید .   و یا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید .

·        

 

بررسی پرینتر Epson l1300

دانلود درایور پرینتر اپسونl1300
از پرینترهای جوهرافشان بسیار زیاد در ادارات و منازل در شرایط گوناگون استفاده می شود  ، پرینتری که اکنون مورد بررسی قرار می دهیم پرینتر
L1300 است که توسط شرکت اپسون طراحی و وارد بازار شده است .

پرینتر L1300 در وزن 12.2 کیلوگرم  و با 4 تانکر وارد بازار شده است   ، این پرینتر برای چاپ سیاه و سفید مفیدتر است زیرا با 360 نازل مشکی و 50 نازل رنگی فعالیت خود را ادامه می دهد  ،

در پرینترهای Epson مدل L1300  سرعت چاپ برای سیاه سفید 15 برگ در دقیقه می باشد در حالی که برای چاپ رنگی تقریبا 5.5 برگ در هر دقیقه می توان چاپ نمود .

و اگر از کاغذ معمولی برای چاپ استفاده کنیم ، می توانیم 30 برگ در دقیقه برای چاپ سیاه و سفید و 17 برگ در دقیقه برای چاپ رنگی از آن استفاده کنیم .

کاغذهای تحت پشتیبانی این پرینتر شامل اندازه هایی از A3+ تا B5 می باشد ، البته اندازه های که کاربر تعیین می کند را نیز این نوع پرینتر ها پشتیبانی می کنند ،

در این نوع پرینتر ها چاپ دورو به صورت دستی انجام  می شود و خود پرینتر L1300 قادر نیست تا چاپ دورو را به صورت اتوماتیک انجام دهد ، ظرفیت سینی  پرینتر L1300 شرکت اپسون برابر با 100 کاغذ است که برای کاغذهای استاندارد مورد استفاده است و اگر از کاغذ عکس استفاده کنیم ظرفیت سینی این پرینتر به 20 برگ می رسد ، اما ظرفیت خروجی پرینتر اپسون L1300 برابر با 40 برگ  می باشد ،

چاپگر EPSON L1300   برای اتصال به یارانه حتما نیاز به کابل USB دارد زیرا در این نوع پرینترها WIFIپشتیبانی نمی شود  ، در پرینتر اپسون L1300 برق مصرفی زمانی که پرینتر فعالیت می نماید برابر با 20 وات است و زمانی که پرینتر فعالیتی انجام نمی دهد اما روشن است به 7 وات می رسد ، چاپگر L1300 دارای مخزن جوهر می باشد و به راحتی می توانید پس از اتمام جوهر آن را شارژ نمایید .

 

چاپگر  L1300 بسیار هوشمند طراحی شده است ، سیستم تانکر و خزن در این پرینتر به طوری طراحی شده که شارژ مجدد تونر به راحتی در آن انجام می شود .

 

نکته دیگری که بسیار اهمیت دارد این است که این پرینتر به طوری طراحی شده که به راحتی می توان مراقبت کرد که در حین شارژ مجدد جوهر پخش نشود و بسیار تمیز فرایند شارژ انجام شود . 

از آنجایی که مخزن پرینتر L1300 در بیرون از بدنه پرینتر قرار گرفته دسترسی به جوهر پرینتر بسیار استان شده است و برای شارژ جوهر به دردسر نخواهید خورد .

این پرینتر شمایل بسیار زیبایی دارد ، بنده خارجی مات و مشکی رنگ با لبه های منحنی بسیار زیبا ویژگی های بسیار زیبایی به محیط کار ما خواهد داد .

در بالا ذکر شد که پرینتر L1300 که توسط شرکت اپسون طراحی شده است دارای 360 نازل مشکی و 59 نازل رن

ی است  و این امر باعث شده تصاویر را با کیفیت بالا چاپ کند . سرعت چاپ برای پرینتر L1300 در اسناد سیاه و سفید برابر است با 15 برگ در دقیقا و برای اسناد و تصاویر رنگی برابر است با 5 برگ در دقیقه اما می توانیم با کاهش کیفیت تصاویر پرینتر تعداد چاپ را بالاتر ببریم .

همچنین برای چاپ دورو متاسفانه این پرینتر به صورت اتوماتیک نمی تواند عملیات دورو را رانجام  دهد . و باید به صورت دستی این کار را انجام دهیم .

پرینتر اپسون L1300 از جوهر های اصلی اپسون استفاده می کند ، و توصیه می شود همیشه از جوهر های اصلی استفاده کنید زیرا استفاده از جوهر های متفرقه می تواند آسیب جدی به پرینتر برساند

چاپگر L1300 از روش Friction Feed برای تغذیه کاغذ استفاده می‌کند که در آن غلتک‌های پلاستیکی و یا لاستیکی کاغذ را گرفته و به داخل دستگاه می‌کشند. این تکنولوژی امروزه تقریبا در تمامی چاپگرهای لیزری و جوهرافشان استفاده می‌شوند

سینی کاغذ پرینتر اپسون مدل L1300 بربر با 100 برگ است و اگر از کاغذ رنگی استفاده کنیم برابر با 20 برگ است و خروجی این پرینتر برابر با 50 برگ می باشد .

 

  • ادمین
  • 1
  • +1000
  • 4/16/2019 9:08:31 AM
برچسبها
 ارسال نظر
نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد .
کاربر گرامی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد .
 


 
امتیاز مطلب
 دیدگاه کاربران

کلیه حقوق متعلق به وی سایت درایور چی می باشد