دانلود درایور پرینتر Epson L310

  1. خیالتان راحت، دانلود کنید ، ما پشتیبان شما هستیم

    دوستان گرامی تیم کارشناسی سایت وب سایت چی پشتیبان دایمی وب سایت هایی است که شما از سایت دانلود کرده اید ، و در صورت نیاز لحظه به لجظه شمارا در نصب وب سایت همراهی خواهد کرد ، پس از دانلود در صورت نیاز به شماره 09050394454 در تلگرام پیام بفرستید تا مشکلاتتان را لحظه به لحظه بررسی نماییم .از لینک های زیر می توانید برای دانلود وب سایت مورد نظرتان استفاده نمایید.

 

دانلود درایور پرینتر Epson L310

کاربران عزیز برای دانلود درایور پرینتر اپسون مدل Epson l310    می توانید از لیست زیر درایور خود را دانلود نمایید . کاربران عزیز سایت درایورچی از صفر تا صد مراحل نصب درایور شمارا پشتیانی می کند در صورت نیاز در تمامی مراحل نصب درایور و یا دانلود درایور مدل Epson l310 می توانید با شماره تلفن 09399551082 تماس حاصل فرمایید و در مراحل دانلود درایور اپسون مدل Epson l310 از پشتیبانی متخصصان درایور چی استفاده کنید .

برای دانلود درایور Epson l310 روی لینک زیر کلیک نمایید ، دقت داشته باشید که مدل مربوط به سیستم خودتان را انتخاب کنید .

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوز10 نسخه 32 بیتی

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوز8 نسخه 32 بیتی

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوز7 نسخه 32 بیتی

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوزVista SP2 نسخه 32 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوزXP SP3 نسخه 32 بیتی

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوز10 نسخه 64 بیتی

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوز8 نسخه 64 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوز7 نسخه 64 بیتی

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوزXP SP3 نسخه 64 بیتی

دانلود درایور پرینتر Epson L310 ویندوزVista SP2 نسخه 64 بیتی

 

دانلود درایور پرینتر Epson L310 Mac OS X 10.11 El Capitan

کاربران عزیز اگر پرینتر شما اپسون است اما پرینتر اپسون مدل L310 نیست از طریق لینک زیر وارد بخش دانلود درایور اپسون شوید و از بخش دانلود درایور پرینترهای اپسون ، درایور پرینتر مورد نظرتان را پیدا کنید و دانلود کنید برای دانلود درایور اپسون روی لینک زیر کلیک کنید .

 

لینک دانلود درایور اپسون

کاربرانی عزیز برای دانلود درایور  اپسون Epson l310 حتما دقت داشته باشید که درایوری که باید دانلود کنید با سیستم عامل شما سازگاری داشته باشد ، به طور مثال اگر ویندوز شما 32 بیتی است حتما درایور مربوط به ویندوز 32 بیتی را دانلود کنید . یا اگر ویندوز شما 7 است حتما درایور ویندوز 7 را دانلود کنید .

نقد و بررسی پرینتر Epson l310

شرکت اپسون  که در زمینه پرینتر های جوهر افشان تقریبا بی رقیب است ، پرینتر اپسون مدل L310 را برای چاپ تصاویر و اشکال گرافیکی وارد بازار کرده است ، اما در پرینتر اپسون مدل L310 بدون حاشیه نمی توانیم چاپ کنیم . اما این دلیل نمی شود که تصاویر با گرافیک بالایی نتوانیم با پرینتر اپسون L310 چاپ کرد ، در پرینتر اپسون مدل L310  مخزن جوهر تعبیه شده است ، وقتی در پرینتری مخزن جوهر قرار می گیرد   این امر باعث می شود در هزینه هایی جانبی بسیار کاسته شود ، به طور مثال وقتی مخزن جوهر نباشد شما باید به ازای تمام شدن جوهرتان مداوم کارتریج عوض کنید . اما در این حالت می توانید به راحتی مخزن جوهر پرینترتان را شارژ مجدد کنید . در ضمن در پرینتر اپسون مدل L310 مخزن جوهر آن جای بسیار زیادی دارد و به راحتی می توانید صفحات بسیار زیادی را چاپ کنید و برای مصارفی که نیاز به پرینت زیاد دارد بسیار مفید است .

کاربران عزیز باید توجه داشته باشید . که اگر هدف شما چاپ تصاویر و اشکال گرافیکی است پرینتر اپسون مدل L310 مناسب است  اما اگر هدف شما چاپ متن و اسناد است پرینتر اپسون مدل L310 برای شما مناسب نیست و شما باید برای خرید پرینتر به سمت پرینترهای لیزری اپسون بروید .

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که متاسفانه این پرینتر جزو پرینترهای بزرگ شرکت اپسون است و فضای زیادی را اشغال می کند . به خاطر همین موضوع این پرینتر برای اداره جات بسیار کوچک مناسب نیست و باید فضای اختصاصی ای برای پرینتر اپسون مدل L310 در نظر گرفت جای تعجب اینجاست که این پرینتر بزرگ است اما وزن آن کلا 2.5 کیلو است و سبک است و برای حمل کردن سخت نیست .

پرینتر اپسون مدل L310 بدنه سیاه رنگ و برافی دارد که از لحاظ زیبایی در رده متوسط پرینترهای اپسون قرار گرفته است

در کل پرینتر اپسون مدل L310 جزو پرینترهای خوب شرکت اپسون است ، پرینتری که از لحاظ چاپ تصاویر جزو پرینترهای خوب است ، درست است که این پرینتر بدون حاشیه نمی تواند چاپ کند اما کیفیت تصاویر این پرینتر خوب است و مفید .

این پرینتر برای چاپ اسناد و متن مناسب نیست و برای اسناد و متن مناسب است که پرینتر لیزری بخرید . قیمت این پرینتر جزو رده های معمولی پرینترهای اپسون است و قیمتی مناسب دارد ، امیدوارم اگر پرینتر اپسون مدل L310 خریدید هیچگاه پشیمان نشوید .

  • ادمین
  • 1
  • +1000
  • 4/18/2019 10:36:09 AM
برچسبها
 ارسال نظر
نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد .
کاربر گرامی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد .
 


 
امتیاز مطلب
 دیدگاه کاربران

کلیه حقوق متعلق به وی سایت درایور چی می باشد